26-06-19
Czersk. Interpelacji wraz ze zdjęciami poniżej
Interpelacja radnego Daniela Szpręgi
w sprawie poprawy porządku w centrum Czerska

Publikujemy treść maila oraz interpelację (poniżej, wraz ze zdjęciami) radnego Daniela Szpręgi w sprawie poprawy porządku w centrum Czerska.

„Mając na uwadze, że rozpoczęły się wakacje i do Czerska zapewne zawita jak co roku wielu turystów i gości składam interpelację do Pana burmistrza w sprawie poprawy porządku w centrum naszego miasta.  Ostatnie incydenty związane ze spożywaniem alkoholu przez osoby prawdopodobnie bezdomne na ławeczkach w samym centrum Czerska, a także załatwianie przez nie swoich potrzeb fizjologicznych w zieleńcach nieopodal POLO Marketu wzbudza sprzeciw mieszkańców i odstrasza małe dzieci niepojmujące dlaczego tak się dzieje. Do początku lipca pozostało niewiele czasu na uporządkowanie i naprawienie ławek w centrum. Tym bardziej, że część została naprawiona w ubiegłym roku. Byłoby również wskazane aby w weekendy zintensyfikować sprzątanie na Placu Ostrowskiego, ponieważ m.in. ptaki rozrzucają śmieci znajdujące się w wypełnionych po brzegi koszach.

Daniel Szpręga
Radny Rady Miejskiej w Czersku”

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.