28-06-18
Gm. Czersk. Zebranie 29 czerwca
Komunikat Romana Lipskiego skierowany do rolników

Na prośbę Romana Lipskiego publikujemy komunikat oraz wzór oświadczenia – poniżej.

Przypomnijmy, sprawa dotyczy grupy rolników z gm. Czersk, którzy nie otrzymali dopłat z ARiMR za utracone plony w wyniku przejścia nawałnicy (o sprawie pisaliśmy, linki do artykułów - poniżej). Rolnicy argumentowali, że nie zostali powiadomieni przez burmistrza Czerska o możliwości składania wniosków, z kolei włodarz twierdzi, że informacja o możliwości skorzystania z wsparcia pojawiła się.
 
Linki do artykułów:
„Rolnicy spotkali się z burmistrz Czerska. Chcą otrzymać wsparcie finansowe za utracone plony”: http://www.wizjalokalna.pl/article.php?id=20211

„Minister podtrzymuje stanowisko wojewody. Roman Lipski zapowiada złożenie pozwu zbiorowego przeciwko gminie Czersk”: http://www.wizjalokalna.pl/article.php?id=21131


Komunikat i wzór oświadczenia przysłany do redakcji przez Romana Lipskiego:

„Roman Lipski zaprasza na dzień 29.06.2018 r. ( piątek ) godzina 13:00 do Domu Kultury w Czersku przy fabryce mebli „ Klose ”. Spotkanie nasze dotyczy rolników poszkodowanych w nawałnicy deszczu i wiatru 11-12 sierpień 2017 r. Dotyczy to rolników, którzy nie otrzymali żadnej pomocy na wskutek zaniedbania Urzędu Miasta i Gminy Czersk.

Należy wydrukować oświadczenie, wypełnić i przynieść na spotkanie.

Należy przynieść na dzień spotkania ksero wniosku o dopłaty bezpośrednie za 2017 r. z którego to wynika powierzchnia każdego gospodarstwa.

Roman Lipski
tel. 515 655 945”

 

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.