Ogłoszenie

  OFERTA PRACY:

Stanowisko: Automatyk

Opis stanowiska:

-    Czytanie i rozumienie schematów elektrycznych,

-    Diagnostyka wejść wyjść binarnych oraz analogowych sterowników,

-   Programowanie regulatorów temperatury oraz poziomu,

-    Podłączanie oraz sprawdzanie poprawności działania czujników indukcyjnych,

-    Podłączanie i sprawdzenie poprawności działania enkoderów,

-    Podłączanie i programowanie rejestratorów technologicznych,

-    Umiejętności diagnozowania i analiza poprawności działania układów pneumatycznych,

 -   Umiejętności diagnozowania i analiza poprawności działania układów hydraulicznych,

-    Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,

-    Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,

 -   Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,

    Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,

-    Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem automatycznym i elektrycznym,

-    Wdrażanie rozwiązań podnoszących dostępność maszyn i urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

 Wymagania:

-    Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

-    Wykształcenie techniczne (preferowana: automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka, mechanika i budowa maszyn),

-    Znajomość zagadnień z zakresu energetyki, automatyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,

-    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,

-    Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dobra organizacja pracy,

-    Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

-    Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

-    umowę o pracę

-    wynagrodzenie zasadnicze w zależności od doświadczenia

-    premia uznaniowa

-    premia frekwencyjna

-    możliwość rozwoju zawodowego

-    specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

-    stabilność zatrudnienia

-    darmowy dowóz pracowników z okolicznych miejscowości

-    pakiet socjalny dla pracowników Steico:
- wczasy pod gruszą
- dofinansowanie czesnego (szkoły wyższe, studia, szkoły zawodowe)
- dofinansowanie do wyjazdów/wycieczek dla pracowników
- dofinansowanie do wyjazdów dzieci pracowników (ferie zimowe, kolonie letnie)
- paczki ze słodyczami na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci pracowników
- zabawa karnawałowa
- bony świąteczne (Święta Wielkanocne)
- grupowe ubezpieczenie na życie.

Dołącz do Nas. Pracuj w STEICO!

KONTAKT:
adres mailowy:
[email protected]

tel. 882 847 179

STEICO - producent materiałów
budowlanych przyjaznych środowisku

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO SE. Produkujemy szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie belki dwuteowe na konstrukcję ścian, dachów czy stropów.

Zatrudniamy ponad 1000 pracowników. Dzięki fabrykom w Czarnkowie, Czarnej Wodzie i Casteljaloux dysponujemy największym zapleczem produkcyjnym w Europie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy klientów w ponad 40 krajach.

Dodatkowe informacje o nas i naszych produktach znajdą Państwo tutaj - http://www.steico.com/pl/