Ogłoszenie
OFERTY PRACY
Przedstawiciel Handlowy
Pracownik Magazynu

Firma Drew - Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy ma rynku budowlanym

Lokalizacje:
 Lokalizacje, województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie

Zadania na stanowisku:
•    Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży
•    Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie
•    Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
•    Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy zgodnie ze standardami firmy,
•    Prowadzenie prezentacji produktowych, szkoleń oraz doradztwo techniczne dla Klientów

Wymagania:
•    Doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
•    Wykształcenie min. średnie
•    Zapał do pracy, wytrwałość, dyspozycyjność i samodzielność
•    Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
•    Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
•    Umowę o pracę w firmie o zasięgu ogólnokrajowym
•    Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
•    Wsparcie merytoryczne,
•    Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
•    Samochód służbowy i sprzęt do pracy w terenie (komputer, telefon )

Kontakt:
CV prosimy wysłać na adres: [email protected]

W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Pracownik magazynu - akcesoria meblowe

Zadania:
•    odbiór dostaw: rozładunek oraz rozmieszczenie towaru,
•    wydawanie towaru
•    dbanie o powierzony towar oraz porządek na stanowisku pracy,
•    prowadzenie inwentaryzacji i dokumentacji magazynowej

Wymagania:

•    dobra organizacja pracy,
•    umiejętności organizacyjne przy przyjmowaniu i rozpakowywaniu towaru,
•    umiejętność pracy w zespole,
•    mile widziana znajomość asortymentu (akcesoria meblowe)

Oferujemy:
•    możliwość rozwoju zawodowego w młodym, zgranym zespole i miłej atmosferze,
•    stabilne zatrudnienie,
•    realny wpływ na rozwój firmy,
•    pomoc przełożonego podczas okresu próbnego,
•    miłą i przyjemną atmosferę w pracy,

Kontakt:

*Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RADY (UE) 2016/679 dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych z związku z przetwarzaniem danych osobowych w s prawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.