25-09-18
Czersk. Piłka przekroczyła linię bramkową aż 10-krotnie
OLIMPIA CZERSK- 3 PUNKTY PRZYWIEZIONE Z TCZEWA!

W niedzielę (23.09) odbyło się kolejne spotkanie rozgrywek III ligi kobiet. OLIMPIA CZERSK rozegrała mecz na wyjeździe z drużyną POGOŃ TCZEW.

W trakcie 80 minut gry, piłka przekroczyła linię bramkową aż 10-krotnie.

Pierwsze minuty meczu przebiegały bez kluczowych akcji. Pomimo starań obu zespołów nie padły żadne bramki. Wynik zmienił się w 21 minucie spotkania, na 1: 0 dla OLIMPII CZERSK a autorką bramki była Wiktoria Czapiewska. Po upływie 30 minut OLIMPIA CZERSK wprowadziła zmiany na boisku. Niewielkie prowadzenie drużyny z Czerska utrzymywało się do końca pierwszej połowy meczu. Zmiany w zespole OLIMPII przyniosły korzyści już na początku drugiej połowy spotkania. W 53 minucie gola na 2: 0 zdobyła Monika Weber. Osiem minut później ta sama atakująca zdobyła kolejne dwie bramki, tym samym podwyższając wynik spotkania na 4:0. Dalsza gra również układała się po myśli zawodniczek z Czerska. W 64 minucie Wiktoria Czapiewska zdobyła gola na 5:0.

Wysokie prowadzenie OLIMPII CZERSK chyba rozproszyło uwagę sędziego, który w kolejnych akcjach nie odgwizdywał ewidentnych spalonych, przez co zespół OLIMPII stracił dwie bramki. Pomimo stronniczej postawy sędziego zawodniczki OLIMPII dalej walczyły o wysokie zwycięstwo. W 67 minucie po raz czwarty w tym spotkaniu Monika Weber umieściła piłkę w bramce przeciwnika. Po zmianach w drużynie gospodarzy piłka jeszcze dwukrotnie przekroczyła linie bramkową na korzyść zawodniczek z POGOŃ TCZEW.

Mecz zakończył się zwycięstwem gości z wynikiem 6:4.

OLIMPIA CZERSK dokłada tym samym kolejne 3 punkty do swojego punktowego konta w tym sezonie i zajmują aktualnie 6. miejsce w tabeli.

Olimpia Czersk serdecznie dziękuje darczyńcom ( Gmina Czersk oraz Usługi budowlane Kropidłowski Fabian)