24-10-18

Podziękowania

Szanowni Państwo,

Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy oddali na mnie głos w wyborach na Burmistrza Czerska oraz na kandydatów do Rady Miejskiej w Czersku z ramienia Komitetu Wyborczego Czerskie Forum Samorządowe. Liczna obecność Państwa w lokalach wyborczych jest najlepszym dowodem na to, że losy naszej Gminy są dla jej mieszkańców bardzo ważne.

Dzięki Państwa głosom nasz komitet uzyskał cztery mandaty w Radzie Miejskiej. Bardzo dziękuję za zaufanie, wsparcie i wszelką pomoc podczas kampanii wyborczej. Był to czas bardzo intensywny i wyczerpujący, ale równocześnie okres ogromnej mobilizacji i zaangażowania wielu osób. Dziękuję wszystkim Państwu za liczne spotkania i szczere rozmowy oraz za wszelką okazaną mi oraz kandydatom z naszego ugrupowania życzliwość. Spotkania z Wyborcami pozwoliły mi na lepsze poznanie problemów mieszkańców naszej Gminy, ich potrzeb oraz oczekiwań. Zapewniam, że nadal, w miarę możliwości, będę służył Państwu swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem.

Z zadowoleniem stwierdzam, że kampania wyborcza była spokojna i merytoryczna. Gratuluję wygranej Burmistrzowi Czerska Panu Przemysławowi Biesek-Talewskiemu i życzę wielu sukcesów w pracy samorządowej dla dobra Gminy Czersk.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Sabiniarz

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.