22-03-18
Powiat chojnicki. Ś
wiąteczne wyroby, upominki, ozdoby, dekoracje
Przed nami Jarmark Wielkanocny

Po raz kolejny na Starym Rynku w Chojnicach zostanie zorganizowany jarmark wielkanocny. Będzie okazja, by kupić smakowite wiktuały i ozdoby, będzie też sposobność, by podpatrzeć przepisy na świąteczne dania.


Ozdoby wielkanocne i wyroby rękodzielnicze, ale także artykuły spożywcze oraz wiele innych atrakcji będzie można znaleźć na jarmarku w Chojnicach.   |  fot. (m.n.)

Promocja Regionu Chojnickiego zaprasza do wzięcia udziału w Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 24.03. na Rynku w Chojnicach, w godzinach od 9:00 do 17:00.

W ramach Jarmarku, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich z naszego regionu rywalizować będą ze sobą w konkursie na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną - jajo. Stoiska lokalnych twórców ludowych, rękodzielników, stowarzyszeń, firm oferować będą świąteczne wyroby spożywcze, upominki, ozdoby, dekoracje.

(red.)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.