3-11-19
Czersk. Oklaski na stojąco
Purple rain w Boskim Buenos
na Czerskich Zaduszkach!

W zaduszkowy wieczór spotykamy się w Czersku już prawie dziesięć lat. W tym roku nieco zmieniliśmy kierunek muzycznej podróży i zaprosiliśmy słuchaczy w podróż z utworami legendarnego rockowego zespołu Maanam oraz zmarłej rok temu Kory.

Damian Ukeje postanowił dotknąć tych utworów, tych emocji, jeszcze raz, w projekcie „Moje Boskie Buenos”. Wokalista w duecie z Filipem Jurczyszyn zagrał akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam, jak również dodał kilka swoich utworów, m.in. „Ja Ikar”. Nie obyło się bez wspólnego śpiewania z wspaniałą czerską publicznością!

Niezwykle energetyczny i radosny wieczór zakończył się wykonaniem przez Damiana utworu  „Purple rain”  i oklaskami na stojąco.

Minionego wieczoru w czerskim Ośrodku Kultury w niezwykłą podróż muzyczną zabrał nas niesamowity głos wokalisty i kompozytora Damiana Ukeje, a Tapas Music Festiwal zadbał o podniebienia naszych gości serwując poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom zaduszkowego wieczoru serdecznie dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne edycje imprezy.

OK Czersk
fot. nadesłane

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.