22-12-18
Gm. Czersk. Nie zabrakło świątecznych prezentów
Spotkanie opłatkowe w ZSP w Malachinie

20 grudnia 2018r w pięknie przystrojonej sali obyło się coroczne spotkanie opłatkowe wszystkich pracowników i emerytów ZSP w Malachinie. Słowa Ewangelii na uroczystość Bożego Narodzenia odczytał ks. Tomasz Bielicki, poświęcił opłatki, którymi wszyscy zebrani dzielili się składając sobie życzenia.

Przygotowane przez koleżanki i kolegów świąteczne jedzenie wszystkim bardzo smakowało, a wspólne śpiewanie kolęd wprowadzało w radosny bożonarodzeniowy  nastrój.

Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, a przede wszystkim nasi emeryci, byli w tym roku bardzo grzeczni, dlatego nie zabrakło dla nich świątecznych prezentów.

 W tak pięknych okolicznościach miała miejsce jeszcze jedna uroczystość - przejście na emeryturę naszej złotej rączki, pogodnego i lubianego przez wszystkich pana Eugeniusza Jankowiaka. Prezent, który otrzymał od koleżanek i kolegów na pewno mu się przyda, a okolicznościowy wiersz w pełni oddający cechy charakteru i działalność naszego Gienia będzie mu przypominać ZSP w Malachinie oraz to, że jest dobrym i docenianym człowiekiem!

Elwira Bieszke-Binnebesel, dyrektor ZP w Malachinie
Zdjęcia: Waldemar Czapiewski i Patrycja Linda

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.