19-06-18
Czersk.
Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski
Świetny występ zawodniczek `Sprawni Razem`

W dniach 15-17 czerwca 2018r. dwie zawodniczki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” w Czersku: Dorota Kostka, Natalia Babińska, uczestniczyły w Kłodzku w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni-Razem”.

Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Turniej był rozgrywany na pięknie położonych kortach Kłodzkiego Towarzystwa Tenisowego.

Nasze zawodniczki zaprezentowały się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Dorota, która okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. W tej samej kategorii, jej koleżanka Natalia wywalczyła brąz. Obie zawodniczki wystąpiły jeszcze w grach deblowych. Debel Natalia Babińska wraz z koleżanką ze Słupska zdobył złoto a debel Doroty Kostki brąz.

Tak dobry występ zawodniczek dal miejsce na podium w klasyfikacji generalnej, na trzecim jego stopniu. Warto jeszcze nadmienić, że Natalia Babińska została powołana do kadry na Mistrzostwa Europy, które w dniach 14-22 lipca odbędą się we Francji.

Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.