Artykuł reklamowySylAuto Czersk, Kosobudzka 17, ZAPRASZA na:

Profesjonalne usługi z zakresu Wymiany elementów Zawieszenia i Hamulców. Pełna Wulkanizacja i Serwis Klimatyzacji. Diagnostyka Komputerowa i Dezynfekcja auta Ozonem, Czujniki Ciśnienia TPMS. Sprzedaż nowych Części i Opon. Zapraszamy!

Diagnostyka Komputerowa:
- Wykonywana Profesjonalnym Diagnoskopem. Wykrywanie Wszelkich Usterek w Pojazdach Osobowych i Dostawczych. Adaptacje, Programowanie Funkcji Pojazdu i Wiele Więcej.

Układ Zawieszenia:
- Wymiana Elementów Zawieszenia z zamówieniem Części na miejscu Wysokiej Jakości Różnych Producentów. - Wahacze, Drążki, Łączniki.

Układ Hamulcowy:
- Wymiana Klocków i Tarcz Hamulcowych z zamówieniem Części na miejscu Wysokiej Jakości Różnych Producentów. Wykonanie Pomiaru Bicia Piasty i Tarczy specjalnym narzędziem. Odpowietrzanie próżniowe Układu z Wymianą całego płynu. Profesjonalna Komputerowa Obsługa Elektrycznych Hamulców EPB z Adaptacją po Wymianie Klocków.

Wulkanizacja:

- wymiana opon,- wyważanie kół,- naprawy nieszczelności
- pomiar centryczności opon którego nie naprawi wyważanie, ukazując ich stan, krzywizny na wykresie monitora w całym obrocie koła 360 stopni

Klimatyzacja:

- napełnianie, - odgrzybianie, sprawdzanie szczelności azotem

Czujniki Ciśnienia w Kołach TPMS:
- sprzedaż, montaż, klonowanie, programowanie

Dezynfekcja Ozonem:
- Usuwanie Mikroorganizmów, Wirusów, Grzybów, Pleśni, Zarodników ponadto Nieprzyjemnych Zapachów po Zwierzętach, Tytoniu i Innych.
Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest czystość mikrobiologiczna i sterylność oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających Zdrowiu Mikroorganizmów, Wirusów oraz zarodników Pleśni i Grzybów.


ZAPRASZAMY
SylAuto Naprawy, Wulkanizacja, Klimatyzacja
ul. Kosobudzka 17
89-650 Czersk
tel. 535 107 777

ZOBACZ NAS NA:
facebook.com/sylauto

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.