14-12-19
Czersk. Był Mikołaj i... bałwanek. Życzenia
Wigilia MDP w Czersku

Wczoraj (13.12) Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Czersku miała Wigilię. Było bardzo sympatycznie i miło. Przy wspólnym stole śpiewaliśmy kolędy, dzieląc się opłatkiem. Swoją obecnością zaszczycili nas - Komendant Miejsko-Gminny, Naczelnik Andrzej oraz Prezes jednostki Stanisław no i nie zapomnijmy o Panu w czerwonym kubraczku.

Ten smak ciastek oraz piernika robionego przez młodzież na długo pozostanie w pamięci.
(Dziękuje za otrzymany prezent).

Korzystając z okazji, życzymy, wspaniałych, rodzinnych Świąt oraz szalonego Sylwestra. Nie namawiamy, ale Pamiętajcie o swoim oraz innych bezpieczeństwie przy puszczaniu kolorowych światełek do nieba. Róbmy wszystko z głową.

Już niedługo nowy rok 2020 i startujemy dalej z pracą na rzecz społeczeństwa oraz edukacji przeciwpożarowej. Życzmy sobie wzajemnie podnoszenia progu trudności, uczmy się na błędach aby być lepszym.

Do zobaczenia za kilka tygodni w nowym 20020 roku.

Ze strażackim pozdrowieniem, czołem ‼

MDP Czersk
Opr. (red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.