Ogłoszenie

WUTKOWSKI
OFERTA PRACY - KIEROWCA C+E
Uprawnienia HDS
(nie masz uprawnień? – zrobisz je u nas)

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWCA

Siedziba firmy: Śliwice (pow. tucholski)

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Przewożenie towaru na terenie całego kraju
  • Dostarczanie towarów do miejsc oznaczonych w zamówieniach
  • Dbanie o prawidłowe wypełnianie dokumentów
  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów przed uszkodzeniami
  • Kontrola stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem oraz w trakcie podróży
  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa w czasie wykonywania zadań służbowych

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy C+E
  • Aktualny kurs przewozu rzeczy
  • Elektroniczna karta kierowcy
  • Uprawnienia HDS (nie masz uprawnień? – zrobisz je u nas)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy

www.wutkowski.com.pl