4-07-18
Czersk. Formularz zgłoszeniowy
X Jarmark Trzech Kultur – zapraszamy

Centrum Informacji Turystycznej w Czersku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w X Jarmarku Trzech Kultur w dniu 27.07.2018 r. (piątek) w Czersku.

W centrum miasta od godz. 9.00 na kramach handlowych będzie można zakupić unikalne, tradycyjne wyroby artystów ludowych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przygotowania własnego stoiska wystawienniczego (bezpłatnego), dzięki któremu mieszkańcy naszego miasta i okolicy, a także turyści odwiedzający nas będą mogli nie tylko zapoznać się z pięknem naszych kultur i Państwa wspaniałymi wyrobami, ale też przywieźć ze sobą wspaniałą pamiątkę z wakacji.

Dojazd na imprezę oraz wyposażenie stoiska (zadaszenie, stoły, krzesła, wystrój) wystawcy zapewniają sobie we  własnym zakresie. Organizatorzy nie ograniczają powierzchni wystawienniczej. Kramy ustawione będą na deptaku przy Polo i wokół fontanny na Pl. Ostrowskiego w Czersku.

Wszystkich wystawców pragnących wziąć udział w X Jarmarku Trzech Kultur prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 25.07.2017 r. na adres Centrum Informacji Turystycznej lub mailowo – czersk@kaszubskipierscien.pl.

Wszelkich informacji na temat warunków uczestnictwa udziela Magdalena Walenczak (52 395 48 12). Formularz zgłoszeniowy dostępna poniżej lub w CIT w Czersku.

CIT Czersk

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.