7-10-19
Czersk. ZDJĘCIA, WYNIKI
Zwycięskie mecze Olimpii

W niedzielę (6.10) drużyny Olimpii rozegrały swoje kolejne spotkania ligowe. Panie grały u siebie i podejmowały drużynę Chojniczanki. Obie drużyny przystępując do meczów miały  taki sam bilans punktowy po 3 punkty. Po pierwszej połowie wynik meczu 0:1 dla Chojniczanki.

Przerwa jednak podziałała na panie mobilizująco, bo zaatakowały drużynę gości i Monika Weber umieściła piłkę w siatce. Przez dłuższy czas obie drużyny próbowały zdobyć przewagę, jednak gra toczyła się w środku pola. To uśpiło nieco piłkarki Chojniczanki. Dobre podanie do Moniki Weber która została sam na sam z bramkarką gości. Sprytnie przelobowała bramkarkę i piłka znalazła się w bramce.

Było 2:1 dla Olimpii i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Tym samym panie "odjechały" w tabeli na 5 miejsce.

Seniorzy Olimpii pokonali Sokoła
Seniorzy natomiast wyruszyli na mecz wyjazdowy do Lubni z miejscowym Sokołem. Obie drużyny jako jedyne w tym sezonie nie zdobyły jeszcze punktów, więc można rzec, był to mecz "na szczycie".

Drużyna Olimpii pomimo braków kadrowych, nie oddała pola gospodarzom i starała się mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Udało się to w drugiej połowie. Bardzo ładną bramkę zdobył Olek Cichowicz.

Mecz był zacięty do samego końca, ale na szczęście to Olimpii udało się wywieźć 3 punkty.

Pierwsze 3 pkt. tak ważne, że udało się seniorom odbić się od "dna" w tabeli.