15-01-18
Gm. Czersk. Kolejny rekord - zebrano 9 tys. zł
26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej
Pomocy w Rytlu

Podczas tegorocznego Finału WOŚP został pobity kolejny rekord zebranych pieniędzy. W Rytlu zebrano ponad 9000 zł. Ponad 3000 zł udało się zebrać podczas licytacji w trakcie trwania imprezy. Najwyższą kwotę uzyskano za gitarę artysty, który wystąpił na scenie w Rytlu oraz  pióro od Prezydenta RP.

Szef Sztabu 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rytlu serdeczne dziękuje wszystkim wolontariuszom, którzy pomimo mrozu wytrwale kwestowali w Rytlu, Zapędowie, Gutowcu i Krzyżu. Wielkie podziękowania dla Pani Maryli i Pani Jadwigi za przygotowanie wspaniałej grochówki, którą można było się częstować się przy wejściu za symboliczną złotówkę. Gorąco dziękujemy Sołtysowi Sołectwa Rytel Panu Łukaszowi Ossowskiemu za ufundowanie światełka do nieba, które po godz. 20.00 rozświetliło niebo nad Rytlem. Wielkie podziękowania dla firmy „Radex” Pana Radosława Łangowskiego za profesjonalne oświetlenie sceny. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Kasi Formella za przygotowanie jasełek, Panu Romanowi Formella za scenografię do jasełek, a panu Łukaszowi Formella za transport sceny. Gorąco dziękujemy występującej młodzieży z Zespołu Szkół w Rytlu, przedszkolakom oraz paniom z Przedszkola samorządowego w Rytlu, wszystkim artystom z Ośrodka Kultury, zespołowi „Rytel Band” oraz „Facetowi z gitarą”. Również wielkie podziękowania dla muzyków z zespołu „Muzycy i Przyjaciele”, którzy poprowadzili całą imprezę w Rytlu i Zapędowie. Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP w Rytlu i Zapędowie za przygotowanie pokazów.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ufundowanie przedmiotów i gadżetów do licytacji. Mega wielkie podziękowania dla wszystkich ludzi dobrej woli, bez których hojności i życzliwości Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie mogłaby istnieć.

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sie Ma! Do zobaczenia za rok na 27 Finale!

Z pozdrowieniami, Szef Sztabu WOŚP w Rytlu Karol Mayer

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.