Artykuł reklamowy
20 lat Salonu KIA HADM Gramatowski
w Starogardzie Gdańskim!

Tak! Jesteśmy z Wami już od 20 lat!

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom. Dzięki Wam jesteśmy razem już tyle lat. Z tej okazji w naszym salonie KIA w Starogardzie Gdańskim organizujemy tydzień otwarty od 27.07. do 01.08.2020 roku.

Warto razem z nami świętować naszą okrągłą rocznicę. Spośród klientów, którym przedstawimy ofertę w trakcie trwania dni otwartych, wybierzemy zwycięzcę, który otrzyma Kia E-niro - nowego elektrycznego crossovera z zasięgiem, aż do 455 km na jednym ładowaniu o mocy 204 KM na weekend!
   
Cena elektrycznej KIA e-niro zaczyna się od 146 990 zł z możliwością uzyskania wsparcia finansowego w formie dotacji do zakupu auta elektrycznego. W programie „Koliber” wsparcie wynosi nawet do 25 000 zł.*

Dla osób, które chcą zaczerpnąć więcej informacji na temat marki KIA i jej historii, zachęcamy do zapoznania się z artykułem, do którego odsyła poniższy link: https://kiawiarnia.pl/historia-kia/

Serdecznie zapraszamy do salonu.

HADM Gramatowski
Kia
Rokocin 4G
Starogard Gdański
58 582 11 79
www.hadm.pl

*Wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty oraz wsparcia finansowego
na auta elektryczne znajdziecie Państwo u naszych doradców.


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.