19-2-18
Powiat chojnicki. Policja apeluje - unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu
26-latek zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Wczoraj (18.02) około godziny 17.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 212 za miejscowością Zielona Chocina (pow. chojnicki). Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 26-latek mieszkaniec powiatu bytowskiego kierujący fiatem stilo na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas jezdni, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Kierowca z obrażeniami trafił do szpitala w Gdańsku. Od kierującego z uwagi na obrażenia została zabezpieczona krew do badań, która wykaże stan trzeźwości tego kierowcy w chwili zdarzenia.

Chojniccy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

KPP Chojnice
Fot. KPP Chojnice, KPPSP Chojnice


 

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.