8-04-21
Powiat chojnicki. Chojnice - Mylof - Giełdon - Męcikał - Chojnice
Wiosna na rowerze

Chojnickie Towarzystwo Miłośników Roweru "Cyklista" przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Chojnice, po raz pierwszy organizuje wydarzenie rowerowe pod nazwą: 4 Pory Roku - Na Rowerze - Wiosna".


Uczestnik wydarzenia musi pokonać trasę Chojnice - Mylof - Giełdon - Męcikał - Chojnice.   |  fot. nadesł.


Uczestnicy wydarzenia przez 4 kolejne sezony mogą uczestniczyć w wydarzeniach rowerowym pokonując wyznaczone trasy rowerowe wskazane przez organizatorów. Za każdą zdobytą trasę uczestnik otrzyma specjalną pamiątkę, która symbolizuje jedną z pór roku.

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią COVID-19, w tym roku wydarzenie jest organizowane wirtualnie tzn., że uczestnicy jadą indywidualnie lub z rodzinami stosując się do obostrzeń.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz zapisy na to wydarzenie znajdziecie państwo na stronie www.elektronicznezapisy.pl

Dariusz Piekarski - ChTMR "Cyklista"

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.