10-03-20
Czersk. ZDJĘCIA, WIDEO
5 lat Niepublicznego Przedszkola Anioła Stróża w Czersku

W dniu 5 marca w  Niepublicznym Przedszkolu Anioła Stróża odbyła się uroczystość z okazji   5-lecia działalności Przedszkola. Z  tej okazji Dyrektor Przedszkola wraz z pracownikami  zorganizowała liczne atrakcje dla dzieci.

Program  był atrakcyjny i obszernie wypełnił dzień urodzin Przedszkola.  Początek zainaugurowały  przemówienia ,życzenia dla dzieci i podziękowania dla pracowników od Dyrektora Przedszkola. Uroczystość przeprowadziła pani Dyrektor Bogumiła Jażdżewska, która swoją energią wprowadzała dzieci w kolejne atrakcje. Naszą "imprezę" zapoczątkowaliśmy odpaleniem ognistych pomarańczy, a pokaz wprawił w zaciekawienie  zarówno przedszkolaków, jak i dzieci z grupy żłobkowej.  Świętowanie umilił nam pokaz pana Mateusza Spychalskiego, który dał krótki koncert gitarowy. Razem w rytm gitarowych akordów zaśpiewaliśmy dziecięce przeboje "Wlazł kotek na płotek", "Pieski małe dwa" i "Czarne Jagódki". Następnie przenieśliśmy się do Krainy muzyki, gdzie tańczyliśmy i słuchaliśmy muzyki, próbując rozpoznać jej nastrój dur/moll i graliśmy na instrumentach. Kolejną atrakcją były zabawy z Panią Animator, która włączyła nas w zawody sportowe z elementami współzawodnictwa, a także przygotowała wspaniałe balony w kształcie zwierzaków. W końcu przyszedł czas na poczęstunek w postaci pysznych ptysiów. Dla Rodziców i dzieci kadra przedszkola przygotowała poczęstunek w postaci tortów, ciast i przekąsek. Urodziny Przedszkola z pewnością były udane. Czekamy na kolejny jubileusz. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości. Dziękujemy też naszym Podopiecznym, bez których nie moglibyśmy świętować. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Wam na drodze edukacji i zabawy w Waszym życiu.

Niepubliczne Przedszkole Anioła Stróża w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.