26-09-18
Czersk. Udostępniamy ponad 2 miliony dokumentów z zasobów cyfrowych Biblioteki Narodowej
ACADEMICA już dostępna
w Bibliotece Publicznej w Czersku!

Studiujesz lub pracujesz naukowo? A może pragniesz poszerzyć swoją wiedzę, a masz trudności z dostępem do materiałów? Biblioteka Publiczna w Czersku pomoże ci w dotarciu do bogatej bazy pełnotekstowych książek i artykułów naukowych, dostępnych z poziomu bibliotecznego terminala.

Zapraszamy do skorzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej Książek i Czasopism Naukowych ACADEMICA. Udostępniamy ponad 2 miliony dokumentów z zasobów cyfrowych Biblioteki Narodowej bez konieczności wyjazdu do Warszawy. Są to między innymi współczesne książki i czasopisma naukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy. Na specjalnie przygotowanym stanowisku komputerowym osoby zainteresowane mogą skorzystać z tekstów źródłowych, najnowszych podręczników akademickich, z literatury pięknej, a także fachowych czasopism specjalistycznych oraz zbiorów specjalnych (fotografii, rękopisów, pocztówek, nut itp.), łącznie z tymi materiałami, które są chronione prawem autorskim. Z terminala można korzystać w godzinach otwarcia biblioteki, a dostęp do niego jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji można uzyskać w Bibliotece Publicznej w Czersku oraz na stronie
www.academica.edu.pl. Serdecznie zapraszamy!

mat. Biblioteka Publiczna w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.