9-09-21
Czersk. Powstanie w Czersku filii KOZZD
Protest już jutro, dziś materiał w Polsat News

Pomysł utworzenia w Czersku Filii Krajowego Ośrodka Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie odbija się coraz szerszym echem w Polsce. Temat podejmują już telewizje. We wtorek materiał przygotowywała stacja Polsat News (ZDJĘCIA poniżej) – można będzie go zobaczyć dziś (9.09) w programie RAPORT o godz. 21.00 (jako jeden z kilku materiałów w tym magazynie), właśnie w stacji Polsat News.

(AKTUALIZACJA 10-09-21)
Repotaż wieczorem umieściła już na FB jedna z mieszkanek Czerska - link: https://www.facebook.com/sylwia.morzuch/posts/4385493481534424


Wiemy też, że dziś zgłosiła się do inicjatorek inna ogólnopolska telewizja, która będzie prawdopodobnie obecna podczas jutrzejszego protestu.

Przypomnijmy, protest przeciwko tworzeniu placówki w ścisłym centrum Czerska (przy przedszkolu, szkołach i osiedlu mieszkaniowym) planowany jest jutro (10.09) – początek godz. 18.00 – zbiórka na Placu Ostrowskiego, przy czerskiej fontannie (zobacz KOMUNIKAT).

Organizatorzy zapraszają, mile widziane transparenty z hasłami.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.