28-08-21
Gm. Karsin. Policja: Mężczyzna leżał na jezdni
Śmiertelny wypadek na trasie Wiele - Lubnia

27 sierpnia po godz. 23 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie został powiadomiony telefonicznie o wypadku na drodze powiatowej na trasie Wiele-Lubnia.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili jego przyczyny. 21-letnia kierująca samochodem marki vw golf jadąc w kierunku Lubni, potrąciła leżącego na jezdni n/n mężczyznę, który mimo reanimacji zmarł.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora: przesłuchano świadków, wykonano oględziny oraz zdjęcia. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierującej – była trzeźwa. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono w prosektorium. Trwa ustalanie przyczyn wypadku oraz tożsamości mężczyzny.

KPP Kościerzyna

 

Aktualizacja 30-08-21

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, w którym został śmiertelnie potrącony leżący na jezdni 47-letni mieszkaniec gm. Karsin.


Zdjęcie z miejsca zdarzenia - fot. KPP Kościerzyna.

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.