17-10-20
godz. 15.00
Oświadczenie klubu MKS Handball Czersk:

"Drodzy Kibice!
W związku z wykryciem u jednego z naszych zawodników zakażenia Covidem 19, dzisiejszy mecz z ITS-em Jeziorak Iława zostaje przełożony. O nowym terminie meczu poinformujemy Was jak tylko go poznamy. W tej chwili najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo zawodników naszej drużyny.
Pozdrawiamy."

17-10-20
Gm. Czersk. MKS zapowiada relację na żywo (link do strony)
Imprezy odwołane, mecze bez publiczności

Z przykrością informujemy o odwołaniu kilku najbliższych imprez, które miały się odbyć w naszej gminie. Przypominamy też, że cykliczne wydarzenia sportowe będą organizowane bez udziału publiczności.

- Nie odbędzie się akcja sadzenia drzew w ramach inicjatywy „Jedno dziecko, jedno drzewo”, która była zaplanowana na sobotę 17 października w Rytlu.

- Nie odbędzie się Ogólnopolski Memoriał im. R. Bruskiego w piłce ręcznej zaplanowany od 21 października.

- Sobotni mecz (17.10) MKS Handball Czersk na hali sportowej w Czersku odbędzie się bez udziału publiczności
(„Postaramy się dla was przeprowadzić transmisje meczu na żywo na naszej stronie Facebook`owej !  śledźcie naszą stronę w dniu meczu” – brzmi część wpisu z FB klubu – link do strony: TUTAJ)

- Niedzielny (18.10) mecz Brdy Rytel na stadionie w Rytlu odbędzie się bez udziału publiczności.

- Niedzielny (18.10) mecz Olimpii Czersk na Stadionie Miejskim w Czersku odbędzie się bez udziału publiczności.

UM w Czersku, MKS Handball Czersk, (red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.