31-03-19
KOMUNIKAT

POLICJANCI Z CZERSKA ZAKOŃCZYLI
POSZUKIWANIA 12-LETNIEJ MIESZKANKI ZAPĘDOWA

Policjanci z Czerska zakończyli poszukiwania 12-latki, która wczoraj wyszła z domu i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Zaginioną odnaleziono w Czersku. Jest cała i zdrowa, jej życiu już nic nie zagraża.

O zaginięciu 12-latki policjantów z czerskiego komisariatu zawiadomiła rodzina w dniu 30 marca br. Po przyjęciu zawiadomienia policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Jak zawsze w takich przypadkach Komendant Powiatowy Policji w Chojnicach podjął decyzję o ogłoszeniu alarmu dla jednostki. W działaniach brał udział również pies tropiący. Przekazano rysopis zaginionej 12-latki wszystkim patrolom oraz rozesłano telegramy do jednostek ościennych, a także powiadomiono media.

Policjanci przesłuchiwali członków rodziny zaginionej, rozpytywali mieszkańców, docierali do znajomych nastolatki. Do działań zaangażowano również policjantów wydziału operacyjnego, którzy to dzięki swojemu doświadczeniu oraz wnikliwej pracy ustalili miejsce pobytu 12-letniej mieszkanki Zapędowa. Dziewczynka jest cała i zdrowa, jej życiu nic nie zagraża. Poszukiwania zaginionej zostały odwołane.

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.