26-12-20
Powiat starogardzki. KOMUNIKAT
Uciekł z ośrodka socjoterapii i szuka go policja

AKTUALIZACJA (27-12-20)
POLICJANCI ODNALEŹLI POSZUKIWANEGO 14-LATKA.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim zakończyli poszukiwania za nieletnim, który uciekł z jednego z młodzieżowych ośrodków socjoterapii w północnej Polsce. Chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy w jednym z domów na terenie Starogardu Gdańskiego.

Policjanci zakończyli poszukiwania opiekuńcze za 14-letnim mieszkańcem Starogardu Gdańskiego. Nieletni na początku grudnia br. samowolnie oddalił się z młodzieżowego ośrodka socjoterapii, gdzie nie powrócił. Mundurowi sprawdzali miejsca, w których chłopiec mógł się ukrywać oraz prowadzili szeroko zakrojone czynności operacyjne. Na stronie internetowej opublikowano zdjęcie oraz rysopis nieletniego. Informacja o poszukiwaniach trafiła również do mediów. Na szczęście dzisiaj przed południem chłopiec został odnaleziony cały i zdrowy przez starogardzkich kryminalnych, którzy obecnie wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące ucieczki.

KPP Starogard Gdański


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.