3-04-21
Gm. Czersk. Utrudnienia w ruchu
Wypadek na berlince. Dachowało auto

Dziś (3.04) ok. godz. 12.00 na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Rytla doszło do wypadku (odcinek Gutowiec - Rytel).

Służby informują, że dachował samochód. Dwie osoby są poszkodowane. Na miejscu prowadzona jest akcja ratownicza. Ruch pojazdów odbywa się wahadłowo.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący bmw podążający w kierunku Chojnic, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. W  konsekwencji auto zjechało na pobocze, w lewo, a następnie dachowało, zatrzymując się na polu.

Kierujący był trzeźwy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, ZRM oraz policja, która będzie ustalać okoliczności zdarzenia. 

Policja przypomina -
nie szarżujmy na drodze i dostosujmy prędkość do warunków ruchu, w myśl zasady, że wolniej znaczy bezpieczniej. Wsiadając za kierownicę bądźmy trzeźwi i wypoczęci, sprawdzajmy też stan techniczny pojazdów i jedźmy zgodnie z przepisami.

(red)
fot. KP PSP Chojnice 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.