26-02-18
Czersk. Wkrótce konferencja CZFS
Andrzej Sabiniarz kandydatem na Burmistrza Czerska?

Andrzej Sabiniarz z Czerska w nadchodzących wyborach samorządowych ma być kandydatem Czerskiego Forum Samorządowego na stanowisko Burmistrza Czerska. To nieoficjalna informacja. 


W ciągu najbliższych dni ma odbyć się konferencja prasowa CzFS, na której zostaną zaprezentowane plany i działania ugrupowania w nadchodzących wyborach. Na konferencji ma zostać również zaprezentowany kandydat na burmistrza z ramienia CZFS.

Andrzej Sabiniarz sprawuje obecnie funkcję  radnego Rady Powiatu Chojnickiego. Jest przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Pracuje w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze – jest członkiem zarządu spółki, wcześniej był naczelnikiem wydziału rolnictwa i środowiska czerskiego magistratu. Andrzej Sabiniarz działa również w lokalnych stowarzyszeniach.

Z Andrzejem Sabiniarzem nie udało nam się dzisiaj skontaktować.

(red)


Andrzej Sabiniarz sprawuje obecnie funkcję  radnego Rady Powiatu Chojnickiego. Jest przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska.  Fot. (olo)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.