3-02-19
Gm. Czersk. Kobieta podaje numer telefonu
Apel matki piątki dzieci - `Na dłuższą metę
nie da się tak żyć`


Publikujemy apel matki piątki dzieci, która prosi o pomoc. Mieszkanka gm. Czersk mówi, że z dnia na dzień została z dziećmi bez dachu nad głową.

- Po wyrzuceniu nas z wynajmowanego mieszkania w pow. człuchowskim nie mam  teraz gdzie mieszkać z piątką moich dzieci. W piątek 1 lutego przyjechałam do mieszkania i zastałam odłączone wszystkie media, bez sprzętu, wyposażenia. Okazało się, że zostałam okradziona, zginęła mi też gotówka, wszystkie oszczędności, więc sprawę zgłosiłam na policję. Okazało się, że z dnia na dzień zostałam bez dachu nad głową. Pochodzę z gm. Czersk, być może znajdzie się ktoś kto wynajmie mi mieszkanie, chociaż malutkie. Moja rodzina nie jest w stanie mi pomóc. Nie mam pieniędzy, ostatnie dwie noce spędziłam kątem u matki,  w jednym pokoju. Jednak nie są to odpowiednie warunki mieszkaniowe dla  8 osób, w tym niepełnosprawnego, dziecka przewlekle chorego (córka choruje na nerki). Na dłuższą metę nie da się tak żyć. Dlatego apeluję teraz do ludzi, instytucji, władz samorządowych, wszystkich tych, którzy mogą mi w tej mojej trudnej sytuacji w jakikolwiek sposób pomóc. Podaje mój nr tel. 578 655 262 – mówi Agnieszka Kijek, mieszkanka gm. Czersk.

(red)


Agnieszka Kijek (na zdjęciu), mieszkanka gm. Czersk,  mówi, że nie ma teraz, gdzie mieszkać z piątką swoich dzieci.

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.