5-11-18
Gm. Czersk. Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 237
Auto wpadło w dziurę. Sprawa odszkodowania
została szybko załatwiona


Nasza czytelniczka informuje o pozytywnym załatwieniu odszkodowania, o które wystąpiła po tym, gdy jej auto zostało uszkodzone na „drodze wstydu” (nr 237) na trasie Czersk – Tuchola.

O m.in. tej sprawie pisaliśmy w ubiegłym tygodniu – TUTAJ>

Kobieta wyjaśnia, że po wysłaniu skargi do Zarządu Dróg Wojewódzkich – rejon Chojnice, otrzymała od zarządcy drogi numer polisy ubezpieczającej wspomniany trakt. Później skontaktowała się ze wskazanym jej ubezpieczycielem. Następnie przyjechał do niej likwidator szkód, wycenił powstałe straty. Przypomnijmy, czytelniczka, której auto wpadło w dziurę (nie wzywała policji) miało uszkodzone elementy zwieszenia oraz felgę.

Po wizycie likwidatora szkód firma ubezpieczeniowa szybko wysłała propozycję finansową, która jak się okazuje w pełni pokryje wszelkie koszty. Sprawa została załatwiona w ciągu tygodnia.

(red)

Czytelniczka po zdarzeniu na drodze wysłała mailem pismo do zarządcy traktu – zobacz treść TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.