18-10-19
Gm. Czersk. Relacja
Bal seniora 2019

W minioną środę (16.10) na sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Rytlu, odbył się Bal Seniora 2019. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania Hymnu Seniora pt. " Kochajmy się" wraz z wokalistkami z Klubu Seniora " Jesienna Róża".

Następnie, wszystkich zgromadzonych gości przywitała Dyrektor Ośrodka Kultury w Rytlu, p. Małgorzata Kowalewska-Remisz.

Po przywitaniu można było przejść do składania życzeń dla Klubu Seniora "Jesienna Róża". Dało się zauważyć, iż życzenia płynęły prosto z serca, niezależnie kto je składał.

Kolejnym punktem imprezy był wspólny posiłek, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Podczas balu oczywiście odbyły się również przeróżne występy seniorów.

Wisienką na torcie był koncert "Psiotrowych Dziewuch" Zespołu Pieśni i Tańca z Kociewia, który swoim występem rozgrzał wszystkich zgromadzonych do czerwoności.

Ostatnim etapem "Balu Seniora 2019" było wspólne biesiadowanie, gdzie wszyscy bawili się znakomicie. Z twarzy uczestników nawet na moment nie schodził uśmiech.

Należy podkreślić, iż "Seniorzy" pokazali kapitalny przykład, młodszemu pokoleniu, jak można się świetnie i kulturalnie bawić podczas ich święta.

mat. OK Rytel

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.