3-06-19
Gm. Czersk. Urządzenia zostaną zamontowane w różnych miejscach w gminie
Bezpłatny Internet w Gminie Czersk

Czerski urząd pozyskał aż 64 tysiące złotych na instalację hot spotów na terenie całej Gminy. Dzięki temu nasi mieszkańcy będą mogli korzystać z darmowego WiFi. Czekamy na podpowiedzi od Was, gdzie takie urządzenia są najbardziej potrzebne.

Rozstrzygnięto drugi nabór wniosków w ramach programu WiFi4EU prowadzony bezpośrednio przez Komisję Europejską. Za pośrednictwem programu zamierza ona propagować bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu dla mieszkańców Europy i turystów w przestrzeniach publicznych, takich jak parki, place, budynki publiczne, biblioteki, ośrodki zdrowia i muzea w całej Europie. Gmina Czersk otrzyma bon Wifi4EU w wysokości 15 tys. euro, które przeznaczy na instalację lub modernizację hot spotów (punkty dostępu do bezprzewodowego Internetu).

Urządzenia, z których będzie przesyłany darmowy Internet, zostaną zamontowane w różnych miejscach w gminie. Czekamy na sugestie mieszkańców odnośnie tych lokalizacji. Możecie pisać na adres: [email protected]

UM Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.