26-11-20
Czersk. Transmisja na żywo – 2 grudnia
Biblioteka zaprasza na spotkanie
on-line z Renatą Piątkowską


Biblioteki zapraszają 2 grudnia br. o godzinie 10.00  na spotkanie online "Zbój, Mruk i reszta, czyli nasi bracia mniejsi w książkach Renaty Piątkowskiej" autorki książek dla dzieci i młodzieży.

Transmisja na żywo na stronie DKK Pomorskie (TUTAJ).

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/45JoPKyj0

Spotkanie będzie moderowane przez lektorkę Malwinę Kożurno.
Renata Piątkowska zabierze Was w cudowną podróż po świecie zwierząt. Usłyszycie najpiękniejsze historie o naszych braciach mniejszych, a także o braciach większych. Szykujcie się, będzie ciekawie, wesoło, wzruszająco.

Renata Piątkowska jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci. Napisała ich około 45, w tym serię Gangu Słodziaków. Jej książki znajdują się na Złotej Liście Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” i jest ambasadorką akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Autorka została uhonorowana Orderem Uśmiechu oraz Odznaką Honorową za Zasługi w Ochronie Praw Dziecka INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI. Renata Piątkowska ukończyła socjologię na UJ, jest mamą Kacpra i Marty. Najchętniej spędza czas pisząc książki dla dzieci lub jeżdżąc konno.

Spotkanie jest finansowane ze środków Instytutu Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

mat.  GCK Biblioteka Publiczna w CzerskuMateriały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.