14-06-21
Gm. Czersk.Zieloni Łąg - rozgrywki
BOLESNE PORAŻKI

Zieloni Łąg po dwutygodniowej przerwie powrócili do rozgrywek B - klasy.

W niedzielę (6.06) rozegraliśmy wyjazdowy mecz z Meteorem Silno ulegając 2-1. Po meczu walki duże rozgoryczenie i złość zawodników.

Natomiast w czwartek wybraliśmy się do wicelidera ligi Wdy Lipusz. Staraliśmy się oprzeć atakom gospodarzy mimo tego polegliśmy 6-0. Gospodarze mimo wysokiej wygranej nie byli zadowoleni z wyniku uważając, że padło zbyt mało goli.

W końcu po miesiącu graliśmy u siebie z Gromem Leśno mimo porażek odbudowani psychicznie i gotowi do walki o punkty. Wszystko wyglądało dobrze jeszcze w pierwszej połowie. Obejmujemy prowadzenie po centrostrzale Kamila Wyskidy. Trener w drugiej połowie podejmuje decyzję o odświeżeniu lini ataku oraz środka pomocy. Mecz robi się ciekawy Leśno doprowadza do remisu, a obie drużyny chcą komplet punktów i gra staje się zbyt otwarta czym Zieloni Łąg przypłacili stratą kolejnej bramki i na 2 min przed końcem ulegamy 1-2. Szkoda, bo było blisko, a takie porażki są bolesne.

Zapraszamy już w środę (16.06) - gramy w Łęgu z Kolejarzem Chojnice o godz.18.00.