2-04-19
Czersk. Sobotni mecz II-ligowych zespołów piłki ręcznej
Borowiak Czersk - MKS Brodnica 27:37 (13:21)

Początek spotkania należał do gospodarzy. W 13 minucie pierwszej połowy Borowiak wygrywał 8:4. Wszystko wskazywało na to że będzie to zacięte spotkanie do ostatnich minut . W 20 minucie na tablicy widniał wynik 11:9. Nagle w drużynie gospodarzy stało się coś, coś czego nikt nie wie i nie potrafi wytłumaczyć, co bez skrupułów wykorzystali zawodnicy z Brodnicy. Wynik do przerwy 13:21.

W drugiej połowie zawodnicy z Brodnicy kontrolowali przebieg spotkania, nie dając szans na odrobinie strat , a zawodnicy na przemian rzucali bramki.

Skład : Łukasz Dobrzański (bramkarz) - Mateusz Łoński (5 bramek ), Szymon Thiede (5), Kamil Łukasik (5), Kajetan Wojciechowski (4), Paweł Moczadło (4), Mateusz Konik (2), Maciej Jakubowski (1), Szymon Piotrowski (1), Mateusz Lenz, Mateusz Gliniecki.