26-05-20
Czersk. Zaproszenie do Szkółki Piłkarskiej Borowiaka (roczniki 2002-2013)
Borowiak wrócił do treningów

Miło nam poinformować, że w ubiegłym tygodniu do długo wyczekiwanych treningów powróciły drużyny MLKS Borowiak Czersk. Zgodnie z zachowaniem panujących zasad bezpieczeństwa, do zajęć powróciły z uśmiechem na twarzy wszystkie nasze roczniki!

Po spowodowanym epidemią rozbracie z piłką w końcu wszystkie drużyny Borowiaka mogły wrócić do treningów. Nowy kalendarz zajęć, który będzie przez jakiś czas obowiązywał podczas treningów wszystkich grup młodzieżowych został przekazany trenerom, którzy  pozostają w kontakcie z rodzicami oraz zawodnikami.

Bardzo się cieszymy, że praktycznie sto procent naszych zawodników wyraziło chęć uczestnictwa w treningach. Trenerzy opiekujący się poszczególnymi drużynami wraz z obsługą obiektu zadbali również o potrzebne środki dezynfekujące. Miejmy nadzieję, że najbliższe tygodnie pozwolą wszystkim powrócić do normalnego życia, które towarzyszyło całej rodzinie Borowiaka przed nadejściem pandemii.

Korzystając z okazji zachęcamy kolejne dzieci i młodzież do podjęcia treningów w Szkółce Piłkarskiej Borowiaka. Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2002-2013.

Bliższych informacji udziela dyrektor sportowy Klubu Pan Jarosław Schumacher pod numerem telefonu 601 364 414.

MLKS Borowiak Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.