8-06-21
Czersk. WYNIKI, ZDJĘCIA
Brązowe medale dla czerszczanek

W poniedziałek (7.06) w Hali Sportowej im. R. Bruskiego gościły zespoły piłki ręcznej dziewcząt z rocznika 2007. Dziewczęta rywalizowały o medale w turnieju z okazji Dnia Dziecka. Na czerskim parkiecie zaprezentowały się zawodniczki wiodących ośrodków województwa pomorskiego oraz goście zza miedzy – dziewczęta z Kęsowa.

Gospodynie – zawodniczki LUKS Pol Czersk na tle mocnych zespołów zaprezentowały niezłą formę notując dwie porażki i dwa zwycięstwa. Postawa naszych szczypiornistek pozwoliła na zajęcie trzeciego miejsca w zawodach i zdobycie brązowych medali. Szczególnie dobrą formą błysnęła, grająca na środku rozegrania, Maja Czapiewska, która rzuciła najwięcej bramek w turnieju zdobywając koronę królowej strzelczyń. Na szczególne wyróżnienie zasługują również bramkarka Marysia Jażdżewska, która w wielu beznadziejnych sytuacjach ratowała drużynę oraz wprowadzona do zespołu, młodsza o rok obrotowa, Agata Repinska. Pomijając pierwsze, nieudane spotkanie, całemu zespołowi należą się pochwały za postawę w zawodach. Od września dziewczęta zaczną rywalizację w Pomorskiej Lidze Piłki Ręcznej Młodziczek. W składzie zespołu z Czerska znalazły się uczennice klas sportowych siódmej i szóstej SP nr 2, które mimo pandemii ciężko pracowały w ostatnich miesiącach i utrzymały wysoką formę sportową.

Podczas ceremonii dekoracji, drużynom wręczono medale i puchary ufundowane przez LUKS Pol Czersk oraz drobne upominki przekazane przez Gminę Czersk i LUKS Pol Czersk.

Hala Sportowa w Czersku


WYNIKI, ZDJĘCIA - TUTAJ

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.