30-11-18
Czersk. Remont dwóch pomieszczeń kosztował 30 tys. zł
Burmistrz Czerska pracuje już w swoim gabinecie

Około tygodnia trwał remont gabinetu burmistrza Czerska. Z pomieszczenia usunięto wykładzinę, a w zamian położono panele podłogowe. Ze ścian zniknęły drewniane elementy, pojawiły się za to gładzie szpachlowe. Gabinet znajdujący się w czerskim magistracie odmalowano, zamontowano też nowe lampy i zasłony.

Dziś (30.11) podczas przerwy w obradach sesji RM włodarz pokazał swój gabinet – na zdjęciach poniżej (na ostatniej fotografii - biuro wiceburmistrza).

Przemysław Biesek – Talewski zapytany o koszty wyjaśnia, że poza remontem jego gabinetu wymieniono również podłogę oraz pomalowano ściany i sufit w biurze, w którym urzęduje wiceburmistrz. Wkrótce zostaną także zamontowane drzwi pomiędzy gabinetami włodarzy, obecnie wymieniana jest ich tapicerka.

Całkowity koszt zadania (dwa gabinety) wyniósł 30 tys. zł.

Przypomnijmy, włodarz wyjaśniał wcześniej, że gabinet, w którym urzędowała poprzednia burmistrz należało odświeżyć.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.