22-05-18
Powiat chojnicki. B
ezpłatne szkolenie dla pracodawców
Chojnicki ZUS zaprasza na szkolenie

Już wkrótce lekarze będą wystawiali zwolnienia wyłącznie w formie elektronicznej. W związku z nadchodzącą zmianą Inspektorat w Chojnicach organizuje 28 maja bezpłatne szkolenie dla pracodawców poświęcone obsłudze elektronicznych zwolnień lekarskich.Szkolenie odbędzie się w siedzibie Inspektoratu przy ul. Łużyckiej 20.   |  fot. arch.

Szkolenie rozpocznie się w siedzibie Inspektoratu przy ul. Łużyckiej 20 o godzinie 10.00. W jego trakcie czasie omówimy najważniejsze regulacje oraz korzyści i ułatwienia wynikające z przepisów wprowadzających obowiązek wystawiania zwolnień lekarskich wyłącznie w formie elektronicznej,   w tym: ważne terminy, udzielanie pełnomocnictw do profilu PUE ZUS, a także etapy pracy przy obsłudze e-ZLA  przez płatnika.

Podczas szkolenia zapewniamy możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych PUE ZUS. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy telefonicznie 59 84-19-429 bądź mailowo: [email protected], [email protected], [email protected]

Krzysztof Cieszyński


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.