10-09-21
Czersk. W parku pojawi się…. statek. Stanowisko AZK
Czytelniczka: Mijają lata, a stan naszego Parku Borowiackiego i placu zabaw jest w coraz to gorszym stanie

- Mijają lata, a stan naszego Parku Borowiackiego i placu zabaw jest w coraz to gorszym stanie technicznym. Czy naprawdę nikt tego nie widzi? Po piaskownicy, o której pisałam w 2019, do tej pory zostało tylko puste miejsce. Kompletnie nic nie jest naprawiane na bieżąco, odmalowywane. Zarośnięte dojścia do toru przeszkód, uszkodzonych elementów mnóstwo… To miejsce powinno być wizytówką naszego miasta i być bezpiecznym miejscem do zabawy dla dzieci!” - napisała do redakcji czerszczanka, jej zdjęcia umieszczamy poniżej.

Stanowisko AZK w Czersku:

„Administracja Zasobów Komunalnych w Czersku informuje, że szereg prac naprawczych na terenie kompleksu „Jordanowo” znajdującego się w Parku Borowiackim miało miejsce w okresie kwiecień – maj br. Prace te w większości wynikają z niewłaściwego użytkowania przez osoby dla których obiekt ten nie jest przeznaczony. Widoczne na zdjęciu trawy zostaną w najbliższym czasie wykoszone.
Niektóre elementy placu zabaw będą sukcesywnie demontowane i w to miejsce zgodnie z planem postępowań o udzielnie zamówień na rok 2021 Gmina Czersk  planuje jeszcze w tym roku zakup zestawu statek (przykładowe zdjęcie w załączeniu).Ponadto tut. administracja zakłada w planie finansowym na rok 2022 wymianę kolejnych elementów wyposażenia palcu zabaw. Przypominamy, że niektóre zniszczenia pokazane na zdjęciach są wynikiem dewastacji. Za spostrzeżenia dziękujemy, w przypadku wystąpienia kolejnych uwag prosimy o kontakt telefoniczny (523984320) lub mialowy ([email protected]) bezpośrednio z Administracją Zasobów Komunalnych.”


(red)

Zdjęcia czytelniczki – Park Borowiacki w Czersku:

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.