5-04-26
Czersk. Podtrucie tlenkiem węgla
CZERSK. Podziękowania za uratowanie życia

Panie - Hanna i Alicja z Tosią.
Chcemy z całego serca podziękować wszystkim służbom, które uratowały nam życie w nocy z 1 na 2 kwietnia 2026 roku.
Dziękujemy załodze pogotowia ratunkowego, policji oraz straży pożarnej z OSP w Czersku za szybką reakcję i pomoc w sytuacji zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla – w domu przy ul. 60-lecia w Czersku. Ogromne wyrazy wdzięczności kierujemy również do pielęgniarek i lekarzy w szpitalu w Chojnicach za ich profesjonalizm, empatię, cierpliwość i troskę, gdy odzyskiwaliśmy siły.
- Szczególne podziękowania składamy strażakowi, który zaopiekował się i uratował naszą Tosię – naszego ukochanego pudelka. Dzięki niemu mogłam jeszcze ją pogłaskać i się z nią pożegnać przed przetransportowaniem nas do szpitala — to dla mnie bardzo ważne – mówi pani Alicja z Czerska.
Dziękujemy także ratownikom medycznym, którzy podczas transportu nie tylko wykazali się pełnym profesjonalizmem, ale również ogromną życzliwością, zrozumieniem i wsparciem.
Wyrazy wdzięczności kierujemy również do sąsiadów, przyjaciół oraz wszystkich ludzi dobrej woli za serdeczne przyjęcie po powrocie do domu oraz pomoc w sprawach organizacyjnych i opiece nad pieskiem.
- Mimo że byłam prawie 40 minut bez odpowiedniej ilości tlenu, żyję i nie mam żadnych powikłań — to dla mnie prawdziwy cud – wyznaje pani Alicja, córka pani Hanny.
Z całego serca dziękujemy.
Niech dobro, które nam okazaliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą. Niech Wam Bóg błogosławi w te Święta, ale też w dalszej służbie i życiu!
DZIĘKUJEMY!
Alicja i Hanna
(red)
Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.




