9-09-21
Czersk. Ma powstać dojazd i parking
CZERSK. „Ścieżka zdrowia” – mieszkańcy zgłaszają uwagi (FOTO)

Brak bezpiecznego dojścia od strony ul. Chojnickiej, uszkodzone sprzęty do ćwiczeń oraz niebezpiecznie przechylone drzewa i zwisające gałęzie – to uwagi dotyczące tzw. „ścieżki zdrowia” skierowane do władz Czerska podczas ostatniego zebrania osiedla „Chojnickie”.

Przedstawiciele gminy przyjęli uwagi, które zostaną przekazane do odpowiednich wydziałów czerskiego ratusza w celu rozwiązania problemów. Zapowiedziano też, że docelowo, po poszerzeniu odcinka ul. Leśnej, wejście/dojazd do „lasku miejskiego” będzie od strony budynku Zakładu Usług Komunalnych. Dodatkowo planuje się tam utworzenie parkingu.

Zebrani usłyszeli, że teren od strony ul. Chojnickiej, stanowiący wejście na tzw. "ścieżkę zdrowia” jest obecnie gminie Czersk tylko udostępniony.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.