10-07-25
Czersk. ZDJĘCIA
CZERSK. Usterki w skateparku – użytkownicy apelują
o ich usunięcie

Użytkownicy skateparku, który znajduje się w Parku Borowiackim zgłaszają usterki - są uszkodzone rampy (m.in. rozwarstwienie płyt przy łączeniu, brak śrub) ubytki w barierkach - jest niebezpiecznie.

Apelują szybką naprawę. Dodają, że z urządzeń korzysta dużo osób. 


Z kolei dyrektor AZK informuje, że elementy rampy były naprawiane, wymieniane dwa miesiące temu. Teraz, po powyższym sygnale, ponownie zostaną zmodernizowane. Dodaje, że jeśli ktoś zauważy uszkodzenia, które mogą się pojawić z dnia na dzień, to może zgłosić ten fakt w AZK – ul. Tucholska 1 w Czersku (pon. - piątek: 7.00-15.00) lub pod nr tel. 52 398 43 20, albo przesłać informację na adres e-mail: [email protected]

Przy okazji dyrektor apeluje o dbanie o porządek - wrzucanie śmieci do koszy oraz zaprzestanie malowania elementów skateparku. 

(red)
 
 
 

 

 





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.