24-10-23
Czersk. ZDJĘCIA
CZERSK. Wygrana MKS Handball Czersk

To co nie udało się w sobotę, udało się w niedzielę. W niedzielne popołudnie nasz zespół rozegrał drugi mecz w ramach Autonomicznej Ligi Piłki Ręcznej. Na Hali Sportowej w Czersku gościliśmy zespół z wielkopolskiej Wrześni.

W mecz lepiej weszli zawodnicy z Wrześni prowadząc 0:2 oraz nawiązując równorzędną walkę do 10 minuty kiedy to na tablicy widniał wynik 4:4. Wtedy to zawodnicy z Czerska zaczęli już kontrolować mecz, wykorzystując błędy w ataku przyjezdnych czego rezultatem był wynik do przerwy 18:8. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się . Lepsza gra w ataku oraz zdecydowana lepsza  skuteczność w tym dniu zadecydowała o wyniku końcowym na naszą korzyść.  Wygrywamy drugi mecz w ALPR pokonując zespół z Wrześni  38:18 (18:8).

W ALPR pozostały nam w I rundzie do rozegrania dwa mecze. Będą to grudniowe wyjazdy do Bydgoszczy oraz Człop.