26-09-18
Czersk. Wszystkim uczestnikom i kibicom bardzo dziękujemy
Czerski Bieg Charytatywny PKO - 171 obiadów!

W poniedziałek 24 września na czerskim stadionie przy chłodnej aurze odbył się Lokalny Bieg Charytatywny mający na celu pomóc w dożywianiu dzieci. Na starcie stanęło wielu zawodników chcących wesprzeć tę inicjatywę. Biegacze podobierali się w grupy i rywalizowali między sobą, aby wybiegać jak największą ilość okrążeń.

Najlepszą drużyną okazała się ekipa w składzie: Kacper Gierszewski, Zuzanna Zaranek, Szymon Szczukowski i Monika Szczukowska - łącznie wybiegali 31 okrążeń. II miejsce zajęła drużyna: Anastazja Kozłowska, Agata Brzezińska, Marcelina Krieger, Zuzanna Rafińska, Kacper Schroeder - zrobili jedno kółeczko mniej.  III miejsce zajęli: Beata Pyżewska, Wioletta Rostankowska, Anna Krawczak, Przemysław Bloch, Stefan Grefka - przebiegli 29 okrążeń.  Tuż za podium znalazła się ekipa: Beata Machajewska , Bożena Fierek , Lucyna Szymańska , Bogdan Dywel - 28 okrążeń. Kolejna drużyna wybiegała 27 kółek: Zbigniew Świerczyński ,Kazimierz Miszke ,Dominik Homa i Tadeusz Kałduński . Natomiast 26 okrążeń przebiegli : Karolina Landmesser , Wiktoria Czapiewska , Martyna Pyżewska i Natalia Czerwicka .

Razem wybiegaliśmy 171 obiadów !!!!!!!!

Na zakończenie rozdaliśmy pamiątkowe koszulki i medale. Wszystkim uczestnikom i kibicom bardzo dziękujemy !!!