24-03-21
Gm. Czersk. Jest reakcja na sygnał
Czytelniczka: Czasami nie wiem czy się śmiać czy płakać

Czytelniczka sygnalizuje problem z zastoiskami wody tworzącymi się w miejscowości Mosna. Kobieta przysyła również zdjęcia (poniżej) wykonane pod koniec lutego br. Do sprawy odnosi się naczelnik czerskiego ratusza.

„Chciałabym się zapytać gminy kiedy zrobi porządek w miejscowości Mosna. To co się dzieje woła o pomstę do nieba. Zaraz znowu nasypie śniegu, przyjdzie odwilż albo napada deszczu i nie będzie możliwości nawet wyjść z własnego podwórka. Może sobie zrobię pomost i zacumuje łódkę albo skorzystam z uroków i popływam. Piękne jezioro koło domu. Czasami nie wiem czy się śmiać czy płakać. Wstyd..” - pisze czytelniczka.

- Jeszcze w tym półroczu wykonana zostanie studnia chłonna z systemem drenażu, która będzie gromadzić nadmiar wód opadowych i roztopowych – informuje Przemysław Bloch, naczelnik Wydziału Inwestycji i Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Czersku.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.