6-06-19
Gm. Czersk. „Decyzje o ewentualnym skróceniu lub odwołaniu lekcji podejmuje dyrektor szkoły”
Czytelniczka: Czy z powodów tak wielkich upałów jakie są obecnie i będą w kolejnym tygodniu, dzieci w szkołach nie powinny mieć skróconych lekcji?

Czytelniczka za naszym pośrednictwem pyta burmistrza - czy z powodów tak wielkich upałów jakie są obecnie i będą w kolejnym tygodniu, dzieci w szkołach nie powinny mieć skróconych lekcji? - Jak wiadomo takie upały i duszności w szkołach nie dają możliwości nauki i skupienia się na lekcjach. Może warto pomyśleć o tym iż dzieci powinny mieć skrócone lekcje – zauważa mieszkanka Czerska.

Prosi o ewentualne odniesienie się do tematu przedstawiciela organu prowadzącego (szkoły podstawowe) – Gminy Czersk – burmistrza Przemysława Bieska – Talewskiego.

Odpowiedź z czerskiego ratusza – poniżej:
„Decyzje o ewentualnym skróceniu lub odwołaniu lekcji podejmuje dyrektor szkoły. Prosimy Pana redaktora o skierowanie takiego zapytania do dyrektorów poszczególnych szkół.”

Zgodnie z sugestią wysłaliśmy dziś zapytania do dyrektorów szkół, czekamy na udzielenie odpowiedzi.

(red)

Lekcje w Polsce są skracane - zobacz przykładowy artykuł – TUTAJ
„Lekcje będą trwały tylko 30 minut. Kolejni dyrektorzy wprowadzają zmiany”
(Radio Zet)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.