6-04-21
Czersk. Naczelnik wyjaśnia
Czytelniczka prosi władze Czerska o zajęcie
się sprawą gromadzenia odpadów w centrum miasta


Czytelniczka, mieszkająca w pobliżu miejsca wskazanego na zdjęciach – rejonu ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Czersku - informuje, że teren znajdujący się blisko cmentarza i marketu NETTO, jest zaniedbany i służy do gromadzenia odpadów.

Ponadto zauważa, że w pomieszczeniach na działce spotykają się różni ludzie korzystający z używek. Prosi o interwencję władze samorządowe, aby uniemożliwiły dalsze gromadzenie odpadów w centrum miasta.

Poprosiliśmy o odniesienie się do sygnału czytelniczki przedstawicieli czerskiego samorządu. Jej zdjęcia w/w terenu publikujemy poniżej.

- Po dokonaniu oględzin terenu przez pracowników Urzędu Miejskiego do właściciela nieruchomości zostanie wysłane wezwanie do uprzątnięcia odpadów. Jednocześnie poprosimy policję o zwiększenie liczby patroli w rejonie ul. Marszałka J. Piłsudskiego – informuje Wojciech Laska, naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Środowiska Urzęu Miejskiego w Czsersku.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.