31-01-18
Gm. Czersk. Rozjeżdżone gruntówki - zdjęcia odcinków ulicy Podleśnej i Cegielnianej
Czytelnik przypomina -  Malachin leży w gminie Czersk
i mieszkają tam ludzie korzystający z dróg


Nasz czytelnik przysłał zdjęcia (poniżej) odcinków ulicy Podleśnej i Cegielnianej w Malachinie. Mężczyzna mówi, że są miejsca, gdzie gruntówki są bardzo mocno rozjeżdżone, a przejazd ograniczony. Miejscami woda z pól spływa na drogę co przy opadach praktycznie uniemożliwia korzystanie z gminnego traktu.


Mieszkaniec Malachina apeluje do władz samorządowych - burmistrza, urzędników ale też radnych Rady Miejskiej w Czersku o zajęcie się sprawą. Przypomina, że Malachin leży w gminie Czersk i mieszkają tam ludzie korzystający z dróg. Również tam ludzie mają problemy i oczekują wsparcia finansowego lokalnych władz. Dodaje, że wskazane gruntówki stanowią m.in. dogodny dojazd do pobliskiego zakładu pracy, z którego korzysta bardzo dużo osób, stąd prośba o pilną interwencję.

Sygnał mieszkańca dotyczący złego stanu dróg został przekazany do Urzędu Miejskiego w Czersku.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.