5-04-20
Czersk. Apel o zmianę lokalizacji słupka stojącego na ścieżce rowerowej
Czytelnik: To jeden z kolejnych absurdów drogowych!

- Na ulicy 21 Lutego w Czersku montowany jest szybki internet, ale ktoś chyba nie pomyślał. Przy jednej z posesji postawiono słupek internetowy na ścieżce rowerowej!!! To jeden z kolejnych absurdów drogowych!!! – pisze nasz czytelnik i przysyła do redakcji zdjęcie (poniżej) obrazujące przedstawianą sytuację.

- Czy komuś zabrano okulary? Firma, która stawiała ten słupek nie widziała, że stawia go na ścieżce rowerowej? Przecież można było odsunąć go do ogrodzenia posesji i wszystko byłoby jak najbardziej w porządku. Takie nieodpowiedzialne stawianie przeszkód może przyczynić się do wypadku i utraty zdrowia rowerzystów, a przecież niedługo rozpocznie się sezon rowerowy i masa cyklistów będzie jeździła nad jezioro. Mam nadzieję, że firma i drogowcy przemyślą sprawę i przestawią ten słupek!!! – mężczyzna apeluje za naszym pośrednictwem.

(red)
fot. nadesłane

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.